Flaş Haber :
Hava Durumu

YALOVA ÜNİVERSİTESİNE DÜNYA MADALYASI

28 Ekim 2022
0 Haber Yorum
Elif Hatice Alptekin Bilek Güreşinde Dünya dördüncüsü oldu.

Yalova Üniversitesi öğrencilerinden Elif Hatice Alptekin, 43. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında dördüncü olarak üniversitemizi gururlandırdı.

Üstün başarısı nedeniyle öğrencimizi tebrik eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, kendisine takdir belgesi takdim etti.

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’na bağlı Milli sporcu, aynı zamanda Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulu, Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Bölümü Gemi İnşaatı programı öğrencilerinden Elif Hatice Alptekin, 14-23 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen turnuvada boy gösterdi.

Alptekin, 21 yaş altı 70 kilo kategorisinde 52 ülkeden 1000’in üzerinde sporcunun katıldığı 43. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası'nda hem ülkemizi hem de üniversitemizi gururlandırarak dördüncü oldu.

Daha önce de Türkiye üçüncülüğü ve dördüncülüğü başarıları elde eden öğrencimiz Elif Hatice Alptekin’i tebrik eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, kendisine bu önemli başarısından dolayı takdir belgesi verdi.

Öğrencimizi önemli başarısından dolayı kutlar, kariyerinde sağlık ve başarılarla dolu günler dileriz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.