Flaş Haber :
Hava Durumu

TOBB YALOVA SİZİ BEKLİYOR

25 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
Sekizinci sınıf öğrencileri LGS Sınavı öncesinde liseleri gezdi.

Yalova Zübeyde Hanım Ortaokulu sekizinci sınıf öğrencileri LGS Sınavı öncesinde gerçekleştirdikleri lise tanıtım gezileri kapsamında bir dizi liseyi ziyaret ettiler.

Ziyaretler sırasında öğrenciler, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bulunan tüm alanları yakından inceleme fırsatı buldular.

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ercan Gökkaya’nın okulun geneli hakkında yaptığı tanıtımın ardından, ziyaret kapsamında Zübeyde Hanım Ortaokulu öğrencileri TOBB MTAL uygulama seralarını, Laboratuvar Hizmetleri Bölümü laboratuvarlarını, Radyo-Televizyon alanı ve Gazetecilik Alanı laboratuvarlarını,  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı uygulama sınıfını gezdiler.

Tarım Teknolojileri Alanını ve uygulama seralarını Teknik Müdür Yardımcısı Hasan Sağlam, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanını Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Canan Akyüz, Laboratuvar Hizmetleri Alanını Alan Şefi Mehlika Özcan, Radyo Televizyon Alanını RTV Alanı Öğretmeni Duygu Saral ve Gazetecilik Alanını Usta Öğretici Sezgin Altınel tanıttı.

Tanıtım faaliyetlerinin ardından öğrencilere hitaben konuşan Müdür Gökkaya, “Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi. Hatıra fotoğrafı çekimi ile etkinlik son buldu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.