Flaş Haber :
Hava Durumu

SAĞLIK TURİZM ÇALIŞTAYI BAŞLIYOR

06 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Yalova Sağlık Turizmi Çalıştayı 8-9 kasım 2022’ de yapılacak.

Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali açıklamasında Sayın Valimiz Muammer Erol’un talimatı ile Yalova’nın Sağlık Turizmi alanında öne çıkabilmesi, farklılık yaratabilmesi amacıyla Yalova Valiliği öncülüğünde “Yalova Sağlık Turizmi Çalıştayı” düzenleniyor.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın da katılacağı,  08 - 09 Kasım 2022 Salı günü yapılacak “Yalova Sağlık Turizmi Çalıştayı”, açılış konuşmaları, panel ve çalıştaydan oluşacaktır. 

“Yalova Sağlık Turizmine İnovatif Bakışlar” konulu panelde konuşmacılar Termal, Medikal, Yaşlı ve Engelli Turizmi konularında Yalova özelinde fikirlerini paylaşacaklar. 

Panel sonrası çalıştayda ise, Yalova Sağlık Turizmi paydaşları dört faklı masada ortak akıl ile “Yalova Sağlık Turizmi Yol Haritasını” belirlemeye çalışacaklar. Yalova’ya sağlık turizmi açısından önemli katkısı olacak konular, sağlık turizminin her alanı çalıştay ve panelde konuşulacaktır.

Bu çalıştayda; Yalova’nın Termal ve Medikal Sağlık Turizminde bir çekim merkezi ve Marka Şehir olma iddiası hedeflenmektedir.
Yalova Sağlık Turizmi Çalıştayının diğer paydaşları İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Yalova Turizm Birliği ve organizasyondan sorumlu Enternasyonal Turizm Ve Sağlık Turizmi Derneğidir (ELTÜRKDER)” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.