Flaş Haber :
Hava Durumu

MÜFTÜLER ALTINOVA'DA İRŞAD ETTİ

21 Nisan 2022
0 Haber Yorum
Yalova İl ve İlçelerinin Müftüleri Altınova'da İslamı anlattı.

Yalova İl ve İlçelerinin Müftüleri Ramazan Ayı Özel Vaaz-İrşad Programını Altınova İlçesinde gerçekleştirdi

Yalova İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Armutlu İlçe Müftüsü Şahmedtin Özdemir, Çınarcık İlçe Müftüsü Recai Albayrak, Çiftlikköy İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy ve Termal İlçe Müftüsü Enes Yılmaz, Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren’i makamında ziyaret edip, Yalova İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün başkanlığında Ramazan Hizmetlerinin verimliliğini artırmaya yönelik toplantı gerçekleştirdiler.

Müftülerimiz İftar yaptıktan sonra Yatsı Namazı öncesi Camilerimizde Vaazı Nasihatte bulundular.

Çiftlikköy İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camiinde “Ramazanın Manevi Hayatımızdaki Yeri” konulu Vaaz yaptı. Aynı Camide Çınarcık Müftüsü Recai Albayrak da Teravih Namazını kıldırdı.
Termal Müftüsü Enes Yılmaz Merkez Hürriyet Camiinde ve Armutlu Müftüsü Şahmedtin Özdemir de Tavşanlı Beldesi İbrahim Nuh Paksu Camiinde Vaaz-ı Nasihatte bulundular.

İlçe Müftümüz Recep Eren, ilçemize teşrif edip Vaaz-İrşad görevlerini gerçekleştiren İl Müftümüze ve Meslektaşlarına ayrı ayrı teşekkür ederek kendilerine sağlık ve afiyet içinde hayırlı ömürler diledi.

İl ve İlçe Müftüleri de Altınova Müftümüz Recep Eren’e misafirperverliği için teşekkür edip, hayırlı görevler dilediler.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.