Flaş Haber :
Hava Durumu

İyi Parti seçime hazırlanıyor

18 Mart 2022
0 Haber Yorum
Unutmayın ki hedefi olmayan gemiyi her rüzgar savurur.

Yalovaİl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Saraçoğlu yaptığı açıklama "16 Mart 2022 Çarşamba akşamı İl binamızda gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanımız Ersin Akyüz, teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı Talip Bayburtlu ve Gençlik Politikalarından sorumlu başkan yardımcısı Bahadır Ilgın katılım sağladı.

Çok samimi bir ortamda geçen Toplantıda İl başkanı Sn. Ersin Akyüz Gençlerimizin bizim geleceğimiz olduğunu , Gençlerin  toplumda siyasi kültürel, ekonomi başta olmak üzere  her alanda aktif olarak rol alması gerektiğini vurgulayarak bizler: "Ecdadımız dan aldığımız mirası sizlere aktarıp İYİ gençler olarak sizlere iyi bir ortam ve yaşama ortamı sunmak istiyoruz.Sizler bizler için çok değerlisiniz sizler gelecekte her alanda söz sahibi olacak ve mutlu yarınlara emin adımlarla ulaşacaksınız. Bu uğurda da her biriniz birbirinizle İYİ Gençlik olarak hizmet yarışında daima çalışmalı ve hedefe ulaşıncaya kadar hiç yılmamalısınız. Bizler sizlere güveniyoruz birbirinizle daima omuz omuza çalışarak hedefe ulaşacağınıza olan inancım tamdır "dedi.

Daha sonra İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Saraçoğlu "Bizleri yalnız bırakmayarak toplantımıza teşrif eden İl Başkanımız Sayın Ersin Akyüz ve yine İl başkan yardımcısı Sayın Talip Bayburtlu 'ya ve Bahadır Ilgın Başkanlarıma huzurlarınızda hoşgeldiniz diyorum.

Sayın Başkanım Çok Kıymetli Dava arkadaşlarım;
Hepiniz hoşgeldiniz.Bugün burada yeni yönetim kurulu ile ilk toplantımızı yapmak üzere toplanmış bulunmaktayız. Hepimize hayırlı olsun. Kıymetli arkadaşlar yeni yönetim olarak içinde bulunduğumuz bayrak yarışında artık son kulvara girdiğimiz bu günlerde öncelikle eski yönetimde yer almış olan çok kıymetli arkadaşlarımıza da buradan teşekkür eder , her zaman bize verecekleri desteklerin de arkamızda olduğunu bilmenizi isterim. Kıymetli arkadaşlar: Bizler de yeni yönetim olarak kaldığımız yerden daha güçlü daha enerjik olarak tüm gayretimizle çalışarak bizleri bu görevlere layık gören herkesi gururlandırmalıyız. Bu vesileyle yeni yönetim olarak ilk toplantımızı da yapmış oluyoruz. Bizler Yalova İYİ Gençlik olarak sürekli  hedeflerimiz olmalı. Bu hedefleri kısa orta ve uzun hedefler olarak ayırıp hedefe doğru kenetlenmeliyiz. Unutmayın ki hedefi olmayan gemiyi her rüzgar savurur.

Bu kutlu davada Genel başkanımız Sayın Meral Akşener' in yaptığı gibi adım adım gitmediğimiz, konuşmadığımız partimizi anlatmadığımız kimse kalmamalı.Dünümüz bugünümüze eşit olmamalı. Dışarıda herkese davamızı ve partimizi anlatmalıyız. Yaşadığımız İlimiz bizim için bir fırsattır. Küçük bir ilde yaşıyoruz Herkes birbiriyle neredeyse irtibatlıdır. Diğer taraftan ülkemizin içine düştüğü ekonomik sosyal kültürel vb.sıkıntılar vatandaşı canından bezdirmiştir. Bizler bizim insanımıza çare olmaya talip olduk. Bunun içinde çok çalışıp çok gayretli olmalıyız.

Allah hep İYİ insan olmamızı ve İYİ lerin yanında olmamızı nasip etsin. Allah hepimizin yardımcısı olsun”  dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.