Flaş Haber :
Hava Durumu

DSİ YATIRIMLARI MASAYA YATIRILDI

26 Eylül 2022
0 Haber Yorum
DSİ tarafından, Yalova’da yapılan yatırımlar görüşüldü.

Devlet Su İşleri Kurumu tarafından Yalova’da yapılan yatırımlar Yalova Valisi Başkanlığı’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında masaya yatırıldı.

Toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan, Yalova İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz’ın yanı sıra ilgili kurumların yetkilileri de katıldı.

Bilgilendirmeler yapıldı

Burada söz alan DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan, Yalova’ya yapılan yatırımlar, süren çalışmalar ve hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Özellikle ilde süren baraj çalışmalarına değinen Şayan, yaklaşan kış ayları nedeni ile dere ıslah çalışmalarına da hız verdiklerinin altını çizdi.

Yalova Valisi Muammer Erol ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’un da sorularını yanıtlayan Şayan, DSİ olarak Yalova’da yatırımların hız kesmeden devam edeceğini de ifade etti. Vali Erol ve Milletvekili Akyol ise ilde yapılan çalışmalardan dolayı DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan’a teşekkür ettiler.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.