Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP BİRİNCİ PARTİ OLACAK

30 Mart 2022
0 Haber Yorum
CHP il başkanı iddialı konuştu "Chp ilk seçimde birinci parti olacak" DEDİ.

CHP il başkanı Mehmet Gürel “24-25 Mart’ta Antalya’da gerçekleştirilen “İktidara Hazırız” başlıklı Büyük Örgüt Toplantısını değerlendirerek “Cumhuriyet Halk Partisi, Yalova’da ve Türkiye’de birinci çıktığında ekonomi düzelecek, hayat pahalılığı geçecek, işsizlik azalacak, sadece ihale çeteleri değil, herkes kazanacak” dedi

Gürel açıklamasında “.Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu, hem AKP-MHP iktidarının Türkiye’yi getirdiği hazin durum hakkında hem çözüm önerilerimiz hakkında hem de bu süreçte nasıl çalışmamız gerektiği hakkında önemli ve etkileyici bir konuşma yaptı. Salonda müthiş bir heyecan ve müthiş bir iktidar olma isteği net bir şekilde hissediliyordu. Herkes siyasal çalışma detayları konusunda ne yapması gerektiğini daha da öğrendi. Herkes Cumhuriyet Halk Partisi’nin ideolojisini, siyasi hedefini daha da özümsedi. Toplantını bittiğinde tüm kadrolarımız daha hedefine odaklı ve daha inançlıydı. “ diyerek şöyle konuştu.

Daha önce hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun bu seçimde herkesten destek istiyoruz. Tüm Yalova Halkının emrindeyiz ve Tüm Yalova Halkından destek istiyoruz" dedi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.