Flaş Haber :
Hava Durumu

AK PARTİDEN AFFIMI İSTERİM

23 Nisan 2022
0 Haber Yorum
Sildiği yorumun gündem yapılması sonrası Ak Partililerden özür diledi.

Yeniden Refah Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı Can Bartın Akdemir yazılı açıklama yaparak sosyal medyadan kendisine planlı bir şekilde saldırı olduğunu iddia etti.

Başkan Akdemir Ramazan ayının başında bir paylaşımın altına yaptığı ve daha sonra sildiği paylaşımının yeniden gündeme getirilmesi sonrası yazılı açıklama yaptı.

Akdemir, kendisini haksız yere  Ak Parti Yalova teşkilatının suçladığını iddia ederek şu ifadelerde bulundu “Nisan 2022’nin başlarında sosyal medyada bir sayfanın Ramazan iftarları ve parti yöneticilerinin fakir sofralarında olması gerektiği konulu yapılan paylaşımın altına yazmış olduğum bir yorum 21 Nisan 2022 perşembe günü üzerinden neredeyse 17-18 gün geçmesine rağmen bir haber sayfasında nedenini anlayamadığımız bir şekilde paylaşılmış ve gündem olmuş.

Yorumda söz konusu AKP yönetim kadrolarının bütünü değil çoğunluğu ima edilmiş olmasına rağmen. Bu yorum, bir takım oyunlarla ülkedeki bütün Ak Parti üyelerine yazılmış gibi algı yapılmaya çalışıldı.

Tabi ki de Ak Parti de üyelikleri devam eden vatandaşlar bu algıya karşılık vermedi içlerinden kısmen ve ya tamamen haklısın diye özelden ve ya genelden ulaşarak beyanda bulunan vatandaşlarımız arkadaşlarımız da oldu. Bunlara eskiden Ak Parti'de yöneticilik yapmış kişilerde dâhil.

Bunun haricinde, bazı Yalova Ak Parti yönetim teşkilatları kullanılan üsluptan dolayı dert yandı fakat talimatla organize bir şekilde daha beter üslup kullanarak hakaret ve tehdit dili kullandılar. Karalama kampanyası gibi bir olay yapmaya çalıştılar. Fakat yorumda bulunan vatandaşlar talimat alan bazı teşkilat kadrolarının ötesine geçemedi. Kendilerince kötü yorum yapan kişilere baktığımızda haberin konusu olduğu gibi ''gencinden yaşlısına'' kapsıyor fakat çoğunluğu talimat almış 40-50 kişilik bir grup. Kaç kişilik teşkilatınız var neden herkes gelmedi?
 
YORUMUMU ÖNCEDEN SİLMİŞTİM
Bunun bir algı oyunu olduğunu sayenizde bütün Yalova halkı gördü. Keşke bu şekilde olmasaydı. Madem kendinizce yanlış yaptığımı düşündünüz çoğunuzla tanışıklığımız var iletişime geçip konuşsaydınız. Sizin içinizden bazı arkadaşlar bunu yaptı zaten üslubun sert olduğunun bende farkındaydım ve yorumu çok önceden silmiştim.
 
Son olarak, istemeden Hakkı'na girdiğimi düşünen gencinden yaşlısına Ak Parti kadrolarından affımı isterim.
 
Liderimiz Dr. Muhammed Ali Fatih Erbakan'ın 8 Aralık 2021 tarihinde bir açıklamasında dediği gibi ''Gelenlerin yüzde 60'ından fazlası AK Parti'den istifa edenler.'' Bunun nedenini de sorgulayın.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.